Jelgavas 4. vidusskolas pirmklasnieki tiksies ar Kristapu Porziņģi!

0 komentāri

Jau otro gadu tiek rīkotas sacensības pirmo klašu skolniekiem – Sportland Pirmie soļi basketbolā. Šogad jaunie sportot gribētāji cīnījās par īpaši vērtīgu balvu – tikšanos ar Latvijas spožāko basketbola zvaigzni Kristapu Porziņģi!

Lai tiktu pie šādas iespējas vispirms, vairāk kā 20 komandas sacentās pusfinālos, bet šodien bērni no visas Latvijas tikās lielajā finālā Rīgā. Jaunajiem basketbola mīļotājiem bija jāsacenšas dažādās stafetēs un veiklības pārbaudēs, kā arī jāparāda savas zināšanas par basketbola noteikumiem, vēsturi un Latvijas panākumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

 

Pēc aptuveni 2 stundu cīņas, noskaidrojās, ka ekskursijā uz Liepāju dosies Jelgavas 4. vidusskolas pirmklasnieki. Mazie jelgavnieki jau tagad detalizēti zina, ko vēlas redzēt un uzzināt tikšanās laikā – redzēt cik viņš ir garš un kā viņš danko.

Video

Jelgavas komandu vadīja īpaša sporta skolotāja – Nataļja Gorškova, kura pirms dažiem mēnešiem saņēma Gada balvu sportā, kā labākā sporta skolotāja. Par savu audzēkņu šīsdienas panākumiem un iespēju tikties ar šobrīd salavenāko Latvijas basketbolistu viņa ir īpaši prieciga: ”Tā ir vislabākā balva, kas vispār var būt, jo tas ir viņu elks. Viņi seko līdzi, viņi atbalsta Kristapu. Vispār super!”

Kristaps Porziņģis šovasar Liepājā rīkos īpašu nometni jaunajiem basketbolistiem, kurā piedalīsies gan pats, gan viņa komandas biedri no NBA kluba Ņujorkas Knicks.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas