Jēkabsonei-Žogotai 15 punkti uzvarā pār Vītolas Perfumerias Avenida

Pēdējo trīs gadu Latvijas labākā basketboliste Anete Jēkabsone-Žogota trešdien guva 15 punktus FIBA Eirolīgas mačā, palīdzot viņas pārstāvētajai Krievijas vienībai Kurskas Dinamo, kuras treneru kolektīvā strādā Latvijas speciālisti Gundars Vētra, Mārtiņš Zībarts un Ēriks Visockis, tikt pie uzvaras.

Dinamo A apakšgrupas spēlē savā laukumā ar 77:64 (15:18, 23:17, 22:17, 17:12) pārspēja Kristīnes Vītolas pārstāvēto Spānijas komandu Salamankas Perfumerias Avenida.

Jēkabsone-Žogota nospēlēja 33 minūtes un trīs sekundes, kuru laikā iemeta visus trīs divpunktu metienus un trīs no desmit tālmetieniem. Tāpat viņai divas atlēkušās bumbas, piecas rezultatīvas piespēles, trīs kļūdas un divas piezīmes.

Tikmēr Vītola laukumā atradās 19 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā guva sešus punktus. Latviete realizēja abus savus soda metienus un divus no pieciem divpunktu metieniem. Tāpat viņas kontā četras atlēkušās bumbas, četras kļūdas, viena pārtverta piespēle, viens bloķēts metiens, viena piezīme un viens izprovocēts pārkāpums.

Rezultatīvākā spēlētāja šajā mačā ar 22 punktiem un piecām bumbām zem groziem bija Dinamo amerikāņu spēlētāja Nemkadi Ogvumike.

A apakšgrupas kopvērtējumā līderpozīcijā ar pieciem panākumiem sešās spēlēs ir Stambulas klubs Fenerbahce, bet tikpat uzvaru septiņos mačos ir Dinamo kontā. Tikmēr Perfumerias Avenida ar vienu uzvaru septiņās spēlēs ieņem astoto vietu grupā.