Jēkabpils nonāk vienas uzvaras attālumā no LBL bronzas

Otro panākumu Aldaris Latvijas Basketbola līgas bronzas sērijā ceturtdien izcīnīja un uzvaras attālumā no medaļām nonāca Jēkabpils komanda, kas izbraukumā sērijas trešajā mačā ar 71:63 pārspēja Liepāja/Triobet vienību. Sērijā līdz trim uzvarām vadībā ar 2-1 izvirzījusies Jēkabpils.

Jau spēles sākumā Jēkabpils basketbolisti izvirzījās vadībā ar 7:0. Turpinājumā mājinieki dažus punktus atguva, bet jēkabpilnieki spēja noturēt septiņu punktu pārsvaru (10:3). Tiesa, pēdējās trīs minūtēs pirmajā ceturtdaļā grozus guva tikai Liepāja/Triobet spēlētāji, izvirzoties vadībā ar 11:10. Nākamajā ceturksnī mājinieki palielināja savu pārsvaru līdz 12 punktiem (26:14), taču pirmo puslaiku noslēdza, esot vadībā pat ar 14 punktu pārsvaru (34:20).

Otro puslaiku veiksmīgāk iesāka jēkabpilnieki, kuri Liepāja/Triobet lielo 14 punktu pārsvaru sadeldēja septiņās minūtēs, tādējādi panākot neizšķirtu 38:38. Nākamās trīs minūtes abas komandas aizvadīja līdzīgas cīņas, taču mazliet rezultatīvāki bija mājinieki, kuri trešo ceturtdaļu noslēdza, esot vadībā ar diviem punktiem (44:42).

Pēdējā ceturksnī vadībā bija abas komandas. Vispirms trīs punktu pārsvaru ieguva Jēkabpils basketbolisti (49:46), taču pēc tam par četriem punktiem vairāk jau bija mājinieku kontā (55:51). 24 sekundes līdz spēles pamatlaika beigām viesu komanda vēl bija iedzinējos ar 53:56, taču pēc veiksmīga Mikus Sokolova tālmetiena jēkabpilnieki panāca neizšķirtu (56:56) un izrāva spēles papildlaiku.

Arī pagarinājumā komandas aizvadīja ļoti sīvu cīņu. Taču pusotru minūti līdz pagarinājuma beigām vadībā bija Jēkabpils basketbolisti (66:62). 11 sekundes līdz spēles beigām jēkabpilnieki palielināja savu pārsvaru līdz astoņiem punktiem (71:63), tādējādi uzvarot arī visā spēlē.

Sērijas pirmajā mačā Liepāja/Triobet guva uzvaru ar 83:72, bet pirmdien Jēkabpils pagarinājumā revanšējās ar 71:69.

Pēc tam sērija pirmdien atkal atgriezīsies Jēkabpilī, bet nepieciešamības gadījumā piektais mačs notiks Liepājā.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.