Jēkabpils basketbolisti mača galotnē izcīna LBL bronzu

Trešo vietu Aldaris Latvijas Basketbola līgas LBL izslēgšanas spēlēs pirmdien izcīnīja Jēkabpils basketbolisti, kas bronzas sērijas ceturtā mača galotnē savā laukumā ar 69:66 uzvarēja Liepāja/Triobet vienību. Sērijā līdz trim uzvarām jēkabpilieši triumfēja ar 3-1.

Pirmā spēles ceturtdaļa aizritēja līdzīgā cīņā un noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 12:12. Otrajā ceturksnī mājiniekiem izdevās iekrāt jau septiņu punktu pārsvaru 27:20, bet pirmo puslaiku noslēgt ar plus četriem punktiem 33:29.

Atgriežoties no puslaika pārtraukuma, viesi ceturtajā trešās ceturtdaļas minūtē spēja izlīdzināt rezultātu 35:35, tomēr jēkabpilieši atkal nedaudz pārņēma vadību, panākot 42:37. Tomēr Liepājas basketbolisti neļāva pretiniekiem vēl vairāk palielināt pārsvaru un trešo spēles nogriezni noslēdza ar divu punktu atstatumu 47:49.

Ceturtā ceturkšņa trešajā minūtē mājinieki panāca piecu punktu pārsvaru 54:49, tomēr liepājnieki pārņēma vadību 57:54. Ilgi gan nebija jāgaida, līdz Jēkabpils basketbolisti atkal izlīdzināja rezultātu un minūti pirms pamatlaika beigām spēles grožus pārņēma savā ziņā 63:60.

Kad līdz ceturtās ceturtdaļas beigām bija atlikušas septiņas sekundes, liepājnieki ar tālmetienu panāca punkta atstatumu 66:67. Tomēr pēdējās spēles sekundēs savus soda metienus realizēja jēkabpilietis Rinalds Sirsniņš, panākot savai komandai uzvaru ar 69:66 un nodrošinot Latvijas čempionāta bronzu