Interesanti: kad spēlētājs nokrīt, viņa sviedrus no zāles grīdas nemaz nav tik viegli dabūt nost

0 komentāri

Skuteļa Reāli nopietnās basketbolista studijas speciālkorespondents Ēriks Palkavnieks skaidroja, kas ir tie jaunieši, kas pēkšņi saskrien basketbola laukumā un sāk berzēt grīdas.

Spēles laikā basketbola laukumam ir jābūt reāli tīram un par to rūpējas reāli tīrītāji. “Kad kāds pakrīt, mums ir jānotīra laukums, jo no sviedriem var paslīdēt,” stāsta kāda brīvprātīgā, kura smaidot atzīst, ka lielākie “kritēji” ir Latvija, taču “viņi jau nekrīt, viņus pagrūž.”

Kāda cita brīvprātīgā stāsta, ka sviedrus no zāles grīdas neesot nemaz tik viegli dabūt nost. To, kāpēc šīs slotas nav tik labas, cik tās varbūt varētu būt, skaties komiķa Jāņa Skuteļa Reāli nopietnās basketbola studijas sižetā.

VIDEO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas