Interesanti: cik ilgā laikā starp basketbola spēlēm tiek savākta fanu atstātā “cūkkūts”?

0 komentāri

Rubrika Sabīnes bumbas redz un dzird visu. Šajā materiālā tika papētīts, cik ātri vai ilgi tiek sakārtota Arēna Rīga starp Eiropas basketbola čempionāta mačiem.

Starp spēlēm ir pusstunda, kas nozīmē, – šajā īsajā laika periodā jāpaspēj “izdzīt” laukā visi sanākušie skatītāji, kā arī ar ierobežoto apkopēju skaitu maksimāli censties satīrīt no alus salipušo un fanu piemēsloto grīdu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Katrs arēnas sektors pēc katra mača prasa vidēji 3-4 atkritumu maisus, un pārsvarā šos atkritumus veido alus glāzes. Sīkāk par to, kā tiek sakārtota mūsu pašu Arēna Rīga, skaties Sabīnes bumbas sižetā!

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas