Igudalas lieliskais sniegums ļauj Warriors panākt neizšķirtu NBA finālsērijā

NBA finālsērijas ceturtajā mačā uzvaru izbraukumā ar 103:82 izcīnījusi Goldesnteitas Warriors, kas pieveica Klīvlendas Cavaliers basketbolistus. Par mača varoni kļuva pieredzējušais Warriors uzbrucējs Andrē Igudala, kurš mājinieku grozā “sabēra” 22 punktus. Tādējādi pēc šā mača rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuvis 2-2.

Warriors drošu pārsvaru ieguva otrās ceturtdaļas laikā, atraujoties līdz 14 punktiem 48:34, taču otrā puslaika sākumā Klīvlendas klubam izdevās deficītu samazināt un atkal iesaistīties cīņā par uzvaru. Tiesa, noslēdzošajā ceturksnī viesiem izdevās demonstrēt ļoti pārliecinošu sniegumu, kas ļāva tikt pie droša panākuma un panākt izlīdzinājumu sērijā.

Uzvarētāju sastāvā teicamu sniegumu demonstrēja Andrē Igudala, kurš guva 22 punktus, bet tikpat punktus iemeta arī Stīvens Karijs. Tikmēr Cavaliers komandā ar 28 punktiem un desmit bumbām zem groziem izcēlās Timofejs Mozgovs, kamēr 20 punkti un 12 atlēkušās bumbas Lebronam Džeimsam. Šīs sērijas sestais mačs notiks svētdien Warriors laukumā.