Iepazīsties, Sabīne! Valters iepazīstina Puči ar Skaties.lv īpašo basketbola korespondenti

0 komentāri

Valdis Valters pirmdienas Overtime TV iepazīstināja savu kolēģi Armandu Puči ar portāla Skaties.lv īpašo korespondenti Sabīni, kura stāstīs, izklaidēs un ziņos par parasto un neparasto Eiropas čempionātā Rīgā.

Sabīne līdz šim manīta sniedzot palīdzīgu roku latviešu valodas apguvē Latvijas izlases kandidātam un Jūrmalas Fēnikss basketbolistam Endrjū Šmitam. Tomēr Sabīni sauc lielais basketbols un Eiropas čempionāts, kas sāksies jau šonedēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties.lv ziņos par Eiropas basketbola čempionāta norisēm, bet Sabīne būs Skaties.lv īpašā korespondente, un viņai būs savs raidījums Sabīnes bumbas! Tāpēc iepazīsties, Sabīne, un kur Sabīne, tur ir lielais basketbols!

Tad nu lūk, Valdis Valters, kurš ir lietas kursā par notikumiem basketbola pasaulē, Armandu Puči un skatītājus iepazīstināja ar Sabīni. Piedāvājam arī tev iepazīties ar viņu!

Video

 

Eiropas čempionāta laikā Sabīne būs Arēna Rīga katrā Latvijas izlases spēlē, un viņas gaitām basketbola laukumā, Arēnas Rīgas gaiteņos un pat komandu ģērbtuvēs (vismaz viņa tur noteikti centīsies iekļūt:)).

Piedāvājam tev arī foto galerijā iepazīties ar Sabīni, un kā tapa viņas pirmais video izklaidējošās sporta žurnālistes ampluā.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas