Helmanis pārņem Valmieras komandas trenera grožus

0 komentāri

Par Latvijas čempionvienības basketbolā Valmiera/ORDO galveno treneri trešdien apstiprināts Uvis Helmanis, kurš noslēdzis līgumu uz diviem gadiem.

Helmanis iepriekšējās trīs sezonas trenēja Liepāja/Triobet komandu, tomēr šovasar izlēma nepagarināt vienošanos, izsakot vēlmi būt tuvāk ģimenei. Viņa palīgs Valmierā būs Gatis Melderis. Tikmēr valmieriešus kopš šī gada janvāra vadīja Roberts Štelmahers, palīdzot vienībai pirmoreiz vēsturē triumfēt valsts meistarsacīkstēs. Jau pagājušajā nedēļas nogalē izskanēja informācija, ka Štelmahers, visticamāk, pievienosies Turcijas komandas Bandirmas Banvit treneru kolektīvam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirmo pieredzi trenera arodā Helmanis ieguva Barons vienībā 2010./2011.gada sezonā, bet gadumijā amatu zaudēja. Pēc tam viņš pārcēlās uz Poliju, kur Slupskas Energa Czarni komandas otrā trenera statusā izcīnīja trešo vietu Polijas čempionātā. Savukārt turpinājumā speciālists divas sezonas VEF Rīga komandā darbojās kā galvenā trenera Ramūna Butauta asistents. Par Liepāja/Triobet komandas galveno treneri Helmanis kļuva 2013.gada vasarā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas