Grieķija uzvar Melnkalni, tomēr ceturtdaļfinālā neiekļūst

Ar uzvaru Eiropas čempionāta otrā posma spēles svētdien noslēdza Grieķijas basketbolistes, tomēr E grupas tabulā palika 5. vietā un ceturtdaļfinālā neiekļuva. Grieķija ar 76:63 pārspēja Melnkalnes izlasi.

Spēli krietni aktīvāk iesāka grieķietes, kuras pirmo puslaiku noslēdza ar 17 punktu pārsvaru (44:27). Noslēdzoties trešajai ceturtdaļai, Melnkalnes izlase pietuvojās līdz sešu punktu atstatumam (51:57). Ceturtajā spēles ceturksnī Grieķija tomēr neatdeva iniciatīvu un izcīnīja uzvaru ar 76:63.

Rezultatīvākā spēlētāja uzvarētāju rindās bija Zoja Dimitraka, kura guva 29 punktus, bet Melnkalnes izlasē ar 15 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām jeb double-double izcēlās Iva Perovanoviča.

Tā kā grieķietes neuzvarēja ar vismaz 15 punktu starpību, tad nākamajā kārtā viņas varēja iekļūt tikai tādā gadījumā, ja Baltkrievija sagādātu otro zaudējumu vienai no Eiropas čempionāta favorītēm Francijai. Francūzietes tomēr uzvarēja ar 64:58, un līdz ar to ceturtdaļfinālā iekļuva Turcija, Francija, Baltkrievija un Melnkalne.