Freimanim 24 punkti zaudētā VTB līgas mačā pret savu bijušo komandu Unics

Latviešu uzbrucējs Rolands Freimanis svētdien guva 24 punktus VTB Vienotās līgas spēlē, tomēr viņa pārstāvētā Igaunijas vienība Tallinas Kalev izbraukumā ar 75:96 piekāpās latvieša bijušajai komandai Kazaņas Unics.

Jau pēc pirmā puslaika viesi nonāca iedzinējos ar 28 punktu deficītu (26:54). Trešajā spēles ceturksnī cīņa izlīdzinājās, bet noslēdzošo nogriezni Kalev uzvarēja ar deviņu punktu pārsvaru, kas gan viņus neglāba no zaudējuma.

Rolands Freimanis šajā mačā nospēlēja 34 minūtes un 52 sekundes. Latviešu uzbrucējs realizēja septiņus no 13 divpunktu metieniem un trīs no pieciem tālmetieniem, kā arī savu vienīgo soda metienu. Tāpat latvietis izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, pieļāva divas kļūdas un izdarīja trīs piezīmes, kā arī izprovocēja vienu pārkāpumu.

Ar 24 punktiem Freimanis bija rezultatīvākais spēlētājs šajā mačā, bet 22 punktus guva un 13 bumbas zem groziem savāca Kalev amerikāņu spēlētājs Džošs Būne. Savukārt pretinieku komandā rezultatīvākais bija Kīts Lengfords, kurš sameta 17 punktus.