Francija pārtrauc Spānijas nezaudēto spēļu sēriju un iesoļo finālā

Otrajā pusfinālā starp abām iepriekšējā Eiropas čempionāta finālistēm Francija ar 63:58 pieveica Spāniju. Spānijas basketbolistes šajā turnīrā bija triumfējušas pirmajās astoņās spēlēs, bet pret Franciju piedzīvoja pirmo zaudējumu. Uzvarētājiem ar 16 punktiem un 12 bumbām zem groziem izcēlās Sandrīne Grudā.

Arī šajā mačā nevienai no komandām pārsvars nesasniedza desmit punktus, bet gandrīz visu otro puslaiku vadībā bija francūzietes. Vēl pusotru minūti pirms pamatlaika beigām Francija bija priekšā ar 61:54, tomēr Spānija īsā laikā četrus punktus atspēlēja. Brīdī, kad likās, ka mačā atjaunojusies intriga, pēdējie uzbrukumi līdzšinējām čempionēm neizdevās un Spānija cieta neveiksmi.

Uzvarētājiem ar 16 punktiem un 12 bumbām zem groziem izcēlās Sandrīne Grudā, kurai ar desmit punktiem piebalsoja saspēles vadītāja Selīna Dimerka. Tikmēr Spānijas līdere Alva Torrensa iemeta 13 punktus. Finālā francūzietes cīnīsies pret Serbiju.