Latvijas vicečempioni Ventspils trešdien Aldaris Latvijas Basketbola līgas regulārā čempionāta mačā Kurzemes derbijā savā laukumā ar 77:65 (18:19, 28:12, 10:23, 21:11) pārspēja Liepāja/Triobet vienību.

Ventspils sastāvā 18 punktus iemeta Žanis Peiners, bet 12 pievienoja Māris Gulbis. Tikmēr liepājnieku rindās 17 punkti 13 atlēkušās bumbas amerikāņu leģionāram Stīvenam Zekam, kurš novembrī tika nosaukts par turnīra vērtīgāko basketbolistu.

Foto

Abas komandas cīņas ievadu aizvadīja līdzvērtīgi, taču ventspilnieki pirmā puslaika izskaņā veica izrāvienu, kas viņiem lielajā pārtraukumā ļāva doties ar 15 punktu handikapu. Tomēr uz otro puslaiku Liepāja/Triobet atnāca noskaņojušies un viesi trešajā ceturtdaļā Ventspils basketbolistiem ļāva gūt tikai desmit punktus, pašiem sametot 23 un samazinot rezultāta starpību vairs tikai līdz 51:56.

Tiesa, ar to liepājnieku spēki beidzās, jo noslēdzošajā ceturksnī atkal labāk spēle padevās pašreizējiem Latvijas čempioniem, kas viņiem ļāva tikt pie samērā droša panākuma.

Zīmīgi, ka ventspilniekiem vienu no retajiem zaudējumiem šosezon sagājusi tieši Liepāja/Triobet komanda, kas 10.oktobrī pieveica valsts vicečempionus ar 69:66.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.