VEF Rīga sestdien VTB Vienotās līgas mājas spēlē, smagā cīņā ar 94:93 uzveica Astanu komandu, kuras treneris ir bijušais rīdzinieku treneris Ramūns Butauts.

VEF Rīga labi darbojās jau no spēles sākuma daļas, iegūstot 13 punktu pārsvaru pēc pirmās ceturtdaļas (32:19). Puslaikā vefiešu pārsvars bija kļuvis vēl lielāks (62:41). Trešajā ceturtdaļā Astana pietuvojās (77:68), bet spēles izskaņā rezultāts bija pavisam līdzīgs. Galotnē gan veiksmīgāki bija vefieši (94:93).

VEF Rīga sastāvā rezultatīvākais ar 21 punktu bija Fransisko Pako Kruss, 16 punktus pievienoja Gilje Rubio. Tāpat vērts izcelt Ludes Hākansona izdarītās 14 rezultatīvās piespēles. Tā bija VEF Rīga otrā uzvara septiņās VTB Vienotās līgas spēlēs. Nākamo spēli Vefiņš aizvadīs otrdien, 10. novembrī, kad Rīgas Olimpiskajā Sporta centrā Latvijas Basketbola līgas mājas spēle pret Liepāja/Triobet.