Latvijas čempionvienība basketbolā VEF Rīga svētdien VTB Vienotās basketbola līgas mačā izlaida 25 punktu pārsvaru un ar rezultātu 92:94 (27:18, 24:19, 27:25, 14:32) savā laukumā piekāpās Krievijas komandai Volgogradas Krasny Oktyabr kuras sastāvā laukumā devās arī prezidents Dmitro Gerasimenko.

Trešajā ceturtdaļā VEF Rīga bija pat 25 punktu pārsvars, bet pirms pēdējām desmit minūtēm mājinieki bija priekšā ar 78:62, tomēr spēles izskaņu Latvijas čempioni aizvadīja nevarīgi, piedzīvojot piekto zaudējumu turnīrā pēc kārtas. VEF Rīga sastāvā ar 19 punktiem, septiņām atlēkušajām bumbām un deviņiem izprovocētiem noteikumu pārkāpumiem izcēlās Mārtiņš Meiers, tiesa, 18 no šiem punktiem viņš guva jau pirmajā puslaikā.

Ar 18 punktiem izcēlās Jānis Bērziņš, bet 17 punktus sameta Mareks Mejeris. Tikmēr Krasny Oktyabr sastāvā 19 punktus iemeta Džerijs Džefersons, bet pa 16 punktiem guva Vjačeslavs Zaicevs, Vasilijs Zavorujevs un Ekene Ibekve.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.