VEF Rīga sāka septīto sezonu VTB Vienotajā līgā. Karlosa Frades trenētā komanda zaudēja Eirokausa klubam Nizhny Novgorod ar rezultātu 75:87. Lude Hokansons, Fransisko Kruss un Mareks Mejeris trijatā guva 45 punktus, tomēr ar to bija par maz, lai izcīnītu uzvara.

Izšķirošā ceturtdaļa sākās ar ilgu Ņižņijnovgorodas uzbrukumu, kuru noslēdza Strebkova tālmetiens no kreisā stūra – 60:67. VEF piecu minūšu laikā spēja atbildēt tikai ar trīs punktiem, bet 36. minūtē ar piecām piezīmēm laukumu atstāja Mārtiņš Meiers – 63:76. Brīdi vēlāk viesu pārsvars pieauga līdz 15 punktiem – 64:79. Hokansona tālmetiens iededza vāru cerības liesmu, taču otrajā pusē Mahalbasičs pacietīgi sagaidīja, kamēr groza aizstāvji cits pēc cita piezemējas uz grīdas – 68:81. Pēdējo divu minūšu cīņu ar laiku rīdzinieki zaudēja, neraugoties uz Hvostova piekto piezīmi.

VEF Rīga – Nizhny Novgorod 75:87 (25:20, 16:27, 19:17, 15:23)
VEF: Kruss 18 (4rp), Hokansons 15 (7rp, 5ip), Mejeris 12 (4ip), Ruvio 8 (5ip), Bērziņš 6 (4ab, 3ip), Nenkivils 5, Meiers 4 (5pp), Vilde 4, Makdauels 3, Smits, Geks.
Nizhny: Grigorjevs 19, Ruds 15, Strebkovs 13, Mahalbasičs 11, Antonovs 9, Ivļevs 8, Bērziņš 7, Hvostovs 3, Meinors 2, Viktorovs; Popovs.