Sestdien Aldaris LBL Valmiera/ORDO ar rezultātu 78:71 pagarinājumā izcīnīja uzvaru pār Ogre/Kumho Tyre. Valmieriešu sesto uzvaru nacionālajā čempionātā kaldināja Jānis Kaufmanis, kurš spēles pamatlaika izskaņā izrāva neizšķirtu un dominēja mača pagarinājumā, kopā gūstot 18 punktus.

Spēles otro puslaiku rezultatīvi iesāka Dāvis Rozītis un Vītenis Čižauskas. Tomēr Ogre/Kumho Tyre vienībā karsts palika Lauris Mizis, kurš raidīja grozā trīs tālmetienus. Pirms pēdējās ceturtdaļas Valmiera/ORDO atradās vadībā ar 55:47. Ceturtajā ceturtdaļā Vītenis Čižauskas raidīja grozā trīs punktu metienu, tomēr ogrēnieši pamazām deldēja rezultāta starpību. Mārča Vītola un Laura Miža sekmīgā spēle ļāva Ogre/Kumho Tyre izlīdzināt spēli un pārņemt mača vadību. Pamatlaika pēdējo minūti valmierieši iesāka, atrodoties iedzinējos ar -3, bet valmierietis Jānis Kaufmanis ar precīzu trīspunktu metienu izlīdzināja rezultātu un mača 40 minūtes noslēdzās ar rezultātu 65:65.

Spēles pagarinājumā aukstasinīgi spēlēja Jānis Kaufmanis, realizējot gan tālmetienus, gan caurgājienus, gan arī soda metienus. Tāpat svarīgu grozu pagarinājumā guva Ervīns Jonāts un Valmiera/ORDO LBL turnīrā guva sesto uzvaru pēc kārtas – 78:71.