Aldaris Latvijas Basketbola līgas sezonas pirmajā spēlē Valmiera/ORDO izbraukumā ar rezultātu 79:75 uzveica Latvijas čempionvienību VEF Rīga. Spēles laikā vidzemnieki atradās vadībā ar +18, tomēr spēles izskaņa izvērās saspringta. Ainara Zvirgzdiņa komandā rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Jānis Kaufmanis, bet Mareks Mejeris VEF Rīga rindās iemeta 24.

Spēles pirmās minūtes sekmīgākas izdevās VEF Rīga basketbolistiem, kuri jau mača sākumā pārņēma spēles vadību. Sezonas pirmos punktus Valmiera/ORDO sastāvā ar diviem precīziem soda metieniem guva Haralds Kārlis, tomēr pirmā puslaika vidū Latvijas čempionvienība atradās vadībā ar +9 (9:18).

Jānis Kaufmanis, iesaistoties spēlē no rezervistu soliņa, realizēja trīs tālmetienus pēc kārtas un strauji samazināja valmieriešu deficītu. Divas minūtes pirms pirmā puslaika noslēguma Raimonds Gabrāns ar soda metieniem samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet VEF sastāvā Mareks Mejeris ar pieciem pēc kārtas gūtiem punktiem noslēdza pirmās desmit minūtes par labu rīdziniekiem – 25:19.

Otrā ceturtdaļa iesākās ne īpaši rezultatīvi, bet ceturtdaļas vidū Raimonds Gabrāns izlīdzināja spēles rezultātu, panākot 27:27. Ceturtdaļas otrajā pusē atvērās Viktors Iļjins, izvirzot vadībā Valmiera/ORDO, bet pa trīspunktniekam pievienoja Haralds Kārlis un Vītenis Čižauskas, ļaujot valmieriešiem pirmo puslaiku noslēgt ar astoņu punktu pārsvaru – 41:33.

Spēles trešajā ceturksnī pilnībā dominēja Valmiera/ORDO basketbolisti. Vidzemnieku rindās ar rezultatīvu spēli izcēlās Mārtiņš Laksa un Aigars Šķēle, bet punktu ceturtdaļai ar precīzu tālmetienu pielika Raimonds Gabrāns, ļaujot Valmiera/ORDO pirms noslēdzošās spēles daļas atrasties vadībā ar 63:48.

Spēles noslēdzošajā ceturtdaļā valmierieši zaudēja cīņā zem groziem par atlēkušajām bumbām, kas ļāva Latvijas čempioniem strauji samazināt rezultāta starpību. No 18 punktu pārsvara rezultāta starpība mača pēdējā minūtē saruka līdz diviem punktiem, bet Aigara Šķēles un Mārtiņa Laksas gūtie punkti ļāva Valmiera/ORDO nosargāt uzvaru ar 79:75.