Sestdien, 6. februārī, Aldaris Latvijas Basketbola līgas spēlē Ogrē Valmiera/ORDO ar rezultātu 93:69 pārliecinoši apspēlēja BK Ogre/Kumho Tyre. Pēc šīs spēles Valmiera/ORDO komanda izvirzījusies Aldaris LBL turnīra tabulas otrajā vietā, apsteidzot iepriekšējās sezonas čempionvienību VEF Rīga.

Spēles sākumā ar precīziem metieniem Mārtiņš Laksa ļāva Valmiera/ORDO pārņemt spēles vadību, bet Mārtiņa Vīņauda precīzais metiens pirmās ceturtdaļas vidū panāca +7 valmieriešiem. Pēc nospēlētām desmit minūtēm Valmiera/ORDO atradās vadībā ar 17:10. Otro ceturtdaļu ar precīzu divu punktu metienu iesāka Jānis Kaufmanis, bet “Aldaris” LBL janvāra mēneša vērtīgākais spēlētājs Armands Šķēle ar pieciem gūtiem punktiem ļāva valmieriešu pārsvaram pārsniegt desmit punktus. Otrā ceturkšņa vidū pēc Dāvja Rozīša precīzā metiena Valmiera/ORDO pārsvars pieauga līdz 32:18. Pēc ilgāka pārtraukuma laukumā atgriezās Valmieras komandas centra spēlētājs Viktors Iļjins, atzīmējoties ar precīzu metienu. Puslaika pārtraukumā komandas devās pie rezultāta 43:33 par labu valmieriešiem.

Otrajā puslaikā Valmieras basketbolisti kopīgiem spēkiem strauji audzēja rezultāta pārsvaru. Vienīgais, kurš BK Ogre/Kumho Tyre rindās spēja stāties pretī viesu rezultativitātei bija Kārlis Apsītis. Trešās ceturtdaļas otrajā pusē vairākkārt precīzs bija Armands Šķēle un pirms noslēdzošās ceturtdaļas Valmiera/ORDO atradās pārliecinošā vadībā ar 69:49. Ceturtajā ceturksnī rezultatīvi spēlē atgriezās Viktors Iļjins, īsā laikā gūstot trīs grozus pēc kārtas. Ar rezultatīvu metienu statistikā atzīmējās arī Edgars Kaufmanis, gūstot savus pirmos karjeras punktus Aldaris LBL turnīrā. Spēlei punktu pielika Ervīna Jonāta precīzais ”trejacis”, ierakstot turnīra tabulā spēles gala rezultātu 93:69.

Valmiera/ORDO: Blaus 14, Arm. Šķēle 14, Aig. Šķēle 13, Jonāts 12, Rozītis 12, Iļjins 8, Laksa 7 (7rp), J.Kaufmanis 4, Vīņauds 4, E.Kaufmanis 3, Bērziņš 2.

BK Ogre/Kumho Tyre: Apsītis 18, Bruks 13, Hlebovickis 10, Vītols 9, Mizis 8, Kelijs 6, Jansons 5, Lasmanis, Bēts, Strauts, Gundegs, Pabrieža.