Skaties Latvijas sieviešu basketbola izlases spēļu tiešraides!

TTT Rīga komanda trešdien savā laukumā ar rezultātu 85:54 (21:13, 17:18, 26:14, 21:9) pārspēja Vega 1|/Liepāja vienību Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) finālsērijas pirmajā mačā.

Uzvarētāju sastāvā Zenta Meļņika guva 16 punktus un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, 14 iemeta komandas kapteine Ieva Krastiņa, 12 punktus pievienoja Rūta Veidera, ar 11 atzīmējās amerikāniete Sidnija Kārtere, bet astoņi punkti, septiņas atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles amerikānietes Kristenas Menas kontā.

Foto

Vega 1|/Liepāja rindās 15 punktus pret savu bijušo komandu guva Dita Rozenberga, desmit iemeta Kristīna Petermane, bet deviņi punkti un 12 izcīnītas atlēkušās bumbas Kristīnes Silarājas rēķinā.

TTT Rīga otrās ceturtdaļas laikā ieguva 12 punktu pārsvaru, tomēr liepājnieces turpinājumā spēlēja veiksmīgi un līdz puslaika pārtraukumam starpību samazināja līdz septiņiem punktiem.

Trešajā ceturtdaļā rīdzinieces atkal ieguva drošu vadību, pārsvaru palielinot līdz 19 punktiem. Arī spēles noslēdzošajā nogrieznī liepājnieces vairs nespēja izrādīt pretestību Latvijas čempionēm un finālsēriju iesāka ar pamatīgu zaudējumu.

Sērija ilgs līdz vienas komandas trim uzvarām. Otrais mačs sestdien tiks aizvadīts Liepājā, bet trešo reizi basketbolistes nākamajā otrdienā sacentīsies Rīgā.