VEF Rīga svētdien, 11. oktobrī, izbraukuma spēlē VTB Vienotajā līgā zaudēja 76:91 bijušā vefieša Jāņa Timmas pārstāvētajam Sanktpēterburgas Zenit. Mājinieku sastāvā 24 punkti Kailam Landrijam, bet rīdzinieku rindās labākais bija Mareks Mejeris ar 17 punktiem.

Spēles pirmo ceturtdaļu veiksmīgāk aizvadīja Zenit basketbolisti, iegūstot desmit punktu pārsvaru (14:24). Otrajā ceturtdaļā VEF Rīga uzlaboja savu sniegumu, spējot samazināt rezultāta starpību (38:44). Pēc puslaika pārtraukuma atkal pārāka bija Zenit vienība, iegūstot 15 punktu pārsvaru pēc trešās ceturtdaļas (70:55). Noslēgumā tāda pati rezultāta starpība 76:91.

Mareks Mejeris bija rezultatīvākais VEF Rīga sastāvā, iemetot 17 punktus. 16 pievienoja Lude Hākansons, 12 punktus un piecas atlēkušās bumbas savāca Kītons Nenkivils. Deviņi punkti Ričmondam Vildem, astoņi – Jānim Bērziņam.

Zenit sastāvā 24 punkti Kailam Landrijam, bet Raienam Tūlsonam 17 punkti, deviņas rezultatīvas piespēles un astoņas atlēkušās bumbas. Bijušais vefietis Jānis Timma savā komandā dalīja trešā rezultatīvākā spēlētāja godu ar Zeibianu Daudelu, gūstot 15 punktus.