Sestdien, 3. oktobrī Valmiera/ORDO komanda aizvadīja sezonas pirmo mājas spēli Aldaris Latvijas Basketbola līgā, savā laukumā uzņemot Liepāja/Triobet komandu. Saspringtā spēlē valmierieši savus skatītājus iepriecināja ar uzvaru, pārspējot liepājniekus ar 71:67.

Spēles sākums sekmīgāks padevās Liepāja/Triobet basketbolistiem, kuri mača pirmajā ceturtdaļā ar augstu precizitāti realizēja savus metienus, kamēr valmieriešu raidījumi no tālās distances spītīgi nekrita grozā. Divas minūtes pirms pirmās ceturtdaļas noslēguma Valmiera/ORDO bija nokļuvuši iedzinējos ar -16. Spēles pirmais ceturksnis noslēdzās ar Haralda Kārļa gūtu grozu pēc izcīnītas atlēkušās bumbas uzbrukumā. Noslēdzoties pirmajām desmit minūtēm, Valmiera/ORDO atradās iedzinējos ar 11:23. Spēles otrajā ceturksnī valmierieši pamazām sāka samazināt rezultāta starpību. Puslaika izskaņā Aigara Šķēles, Jāņa Kaufmaņa un Artūra Bērziņa rezultatīvās darbības ļāva Valmiera/ORDO pietuvoties līdz -4, bet puslaika beigās Toms Leimanis realizēja trīs punktu metienu, noslēdzot otro ceturtdaļu ar rezultātu 32:39, par labu Liepāja/Triobet komandai.

Otrajā puslaikā valmierieši kopīgiem spēkiem samazināja rezultāta starpību, pietuvojoties liepājniekiem līdz minimumam. Trīs ar pusi minūtes līdz trešās ceturtdaļas noslēgumam Mārtiņš Laksa ar precīziem soda metieniem pirmo reiz spēlē vadībā izvirzīja mājiniekus – 48:47. Līdzīgs rezultāts turējās līdz ceturtdaļas noslēgumam, kad Toms Leimanis līdz ar ceturkšņa beigu signālu atguva vadību Liepāja/Triobet, pirms izšķirošās spēles daļas nostādot mājiniekus iedzinējos ar 51:53. Spēles noslēdzošajā ceturtdaļā Ervīns Jonāts izlīdzināja rezultātu, bet pēc Raimonda Gabrāna precīzā metiena valmierieši izvirzījās vadībā. Neliels mājinieku pārsvars saglabājās līdz ceturtdaļas septītajai minūtei, kad atkal precīzs bija liepājnieku saspēles vadītājs Toms Leimanis, izlīdzinot rezultātu. Ervīns Jonāts atbildēja ar pieciem pēc kārtas gūtiem punktiem, bet Liepāja/Triobet pusotru minūti pirms beigām pietuvojās līdz minimumam, tomēr Artūra Bērziņa un Jāņa Kaufmaņa precīzie metieni spēles pēdējā minūtē ļāva Valmiera/ORDO gūt uzvaru ar rezultātu 71:67.