Trešdien Triobet Baltijas Basketbola līgā Valmiera/ORDO ar rezultātu 92:69 izbraukumā sagrāva Port of Parnu komandu. Valmiera/ORDO Pērnavā guva savu piekto uzvaru Baltijas līgas turnīrā. Rezultatīvākie šajā spēlē ar 17 gūtiem punktiem bija Aigars Šķēle un Haralds Kārlis.

Spēles trešajā ceturtdaļā Valmiera/ORDO turpināja graut Pērnavas komandas aizsardzību. Otrā puslaika otrajā minūtē Dāvis Rozītis panāca 30 punktu pārsvaru viesiem. Trešās ceturtdaļas izskaņā Jānis Kaufmanis, Raimonds Gabrāns un Viktors Iļjins vēl vairāk palielināja mājinieku deficītu un pirms noslēdzošās ceturtdaļas “Valmiera/ORDO” atradās vadībā ar 77:41. Ceturtās ceturtdaļas ievadā Haralds Kārlis ar precīzu trīspunktu metienu panāca 39 punktu pārsvaru valmieriešiem, bet atlikušajā spēles laikā “Valmiera/ORDO” basketbolisti ļāva Igaunijas komandai samazināt rezultāta starpību. Spēles noslēgumā iekrātais pārsvars ļāva valmieriešiem gūt graujošu uzvaru ar rezultātu 92:69.

Valmiera/ORDO – Port of Parnu: 92:69 (29:13, 22:14, 26:14, 15:28)

Valmiera/ORDO: Aig. Šķēle 17 (7ab), Kārlis 17, Arm. Šķēle 15, Bērziņš 11, Rozītis 10, Iļjins 9, Gabrāns 5, Kaufmanis 4, Laksa 2, Vīņauds 2

Port of Parnu: Petriļevičs 17 (10ab), Valge 15, Rādiks 15, Lepiks 12, Kabins 6, Kirves 2, Ščustlers 2, Hārmsalu, Nīts, Kāsks