FOTO: Rīgas skolēni tiekas VEF Rīgas skolu superlīgas Zvaigžņu spēlē

0 komentāri

Ceturtdien, Rīgas 49.vidusskolas basketbola zālē notika vērienīgs pasākums – VEF Rīgas skolu superlīgas Zvaigžņu spēle, kurā piedalījās Vidusskolas pret Ģimnāzijām.

VEF Rīgas skolu superlīgas vēsturē Zvaigžņu spēle notika jau otro reizi, tajā savā starpā sacentās Rīgas vispārizglītojošo skolu basketbola komandu labākie spēlētāji un spēlētājas. Šā gada Zvaigžņu spēlē, komandas tika sadalītas pēc principa vidusskolas pret  ģimnāzijām. Zvaigžņu spēles komandu treneru lomā iejutās Latvijas čempionvienības basketbolā VEF Rīga spēlētāji – Mārtiņš Meiers un Džošs Harelsons. Starp ceturdaļām skatītājus gaidīja VEF Rīga treneru konkurss, trīs punktu metienu konkurss un bumbas triekšanas grozā no augšas konkurss!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas