Liepāja/Triobet basketbolisti LBL spēlē savā laukumā ar 99:81 uzvarēja Ogre/Kumho Tyre komandu. Liepājniekiem amerikāņu leģionārs Kristofers Ričards guva 43 punktus.

Liepājnieki guva pirmos 10 punktus spēlē, izvirzoties vadībā ar 10:0, bet vēlāk pirmajā ceturtdaļā mājnieki sasniedza jau 15 punktu pārsvaru. Tomēr Lauris Mizis ar tālmetienu apturēja Liepāj/Triobet atrāvienu un līdz pirmā puslaika beigām ogrēnieši samazināja rezultāta starpību līdz 9 punktiem – 44:53. Lielāko otrā puslaika daļu Liepājas pārsvars turējās ap padsmit punktiem, bet punktu mačam ar precīzu sodu metienu pielika galvenais spēles varonis Kristofers Ričards – 99:81.

Foto

Liepājnieku leģionārs Kristofers Ričardss 36 minūtēs guva 43 punktus – soda metieni – 8/10, divpunktnieki – 16/21, trīspunktnieki – 1/1. Kriss izcīnīja arī deviņas atlēkušās bumbas, pārtvēra četras piespēles, kā arī pieļāva sešas kļūdas.