Neskatoties uz ne pārāk augstu metienu precizitāti, talantīgais latvietis Kristaps Porziņģis trešdien guva 13 punktus Nacionālās Basketbola asociācijas regulārā čempionāta spēlē, bet viņa pārstāvētā Ņujorkas Knicks komanda izcīnīja pārliecinošāko uzvaru šosezon.

Aizvadītajā cīņā Knicks izbraukumā ar 128:97 (29:19, 34:24, 25:32, 40:22) apspēlēja Fīniksas Suns basketbolistus. Jau pirmajās minūtēs Knicks ieguva drošu vadību, ko, uzbrūkot ar lielisku precizitāti, noturēja līdz pat dueļa beigām. Savukārt Porziņģis sekmīgi realizēja soda metienus, bet no spēles trāpīja tikai divus no desmit metieniem.

Porziņģis laukumā pavadīja 22 minūtes un 21 sekundi, kas bija tikai septītais lielākais rādītājs komandā, realizējot vienu no septiņiem izpildītajiem divpunktu metieniem, vienu no trim tālmetieniem un astoņus no deviņiem soda metieniem. Latvietis trāpīja pirmos astoņus soda metienus, bet devītais tika aizmests garām.Tāpat Porziņģa kontā bija piecas atlēkušās bumbas un četras piezīmes. Laikā, kad viņš atradās laukumā, “Knicks” iemeta par 27 punktiem vairāk, nekā ielaida, kas bija otrs labākais rādītājs mačā.

Knicks komandā rezultatīvākie ar 23 punktiem bija Karmelo Entonijs, kuram arī septiņas atlēkušās bumbas, un Saša Vujačičs, kurš realizēja sešus no septiņiem tālmetieniem, vienīgo garām aizmesto metienu no spēles izpildot pašās trešās ceturtdaļas beigās. Savukārt 18 punktus iemeta Deriks Viljamss, kurš turklāt 16 no tiem realizēja noslēdzošajā ceturtdaļā. Savukārt Suns rindās lielisks ar 32 punktiem bija Devins Bukers, tomēr neviens no kolēģiem viņam nespēja piebalsot.