Porziņģis iejūtas Ziemassvētku vecīša ādā un silda bērnu sirdis

1 komentārs

Talantīgais un perspektīvais latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis, kurš ikdienā pārstāv NBA komandas Ņujorkas Knicks rindas uz neilgu brīdi nomainīja profesiju – sportists iejutās Ziemassvētku vecīša ādā un iepriecināja Garden of Dreams fonda bērnus.

Svinīgā dāvanu pasniegšana notika pie pasaulslavenā Rokfellera centra Bronksā. Latviešu basketbolists Ziemassvētkos apsveica 15 Garden of Dreams fonda bērnus, pasniedzot dažādas pārsteiguma dāvanas. Pēc tam bērni steidza šo skaisto un silto brīdi iemūžināt un ar sportistu taisīja “selfijus”. Liepājniekam veiksmīgi izdevās iejuties salaveča lomā un sagādāt bērniem lielu prieku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
1 komentārs

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas