Svētdien Latvijas Universitātes basketbola komanda savā laukumā uzņēma BK Ventspils vienību. Arī šoreiz studentiem nācās kapitulēt titulētākajiem pretiniekiem ar rezultātu 63-95.

Spēles rezultātu atklāja BK Ventspils basketbolisti, tomēr jau pavisam drīz vadībā izvirzījās mājinieki, tālmetienu realizējot Jānim Engeram. Tam sekoja arī sekmīgs Renāra Magones trejacis, panākot 8-4. Lielāku pārsvaru iegūt gan neizdevās un ventspilnieki rezultātu izlīdzināja, pēc brīža ar diviem Žaņa Peinera metieniem no tālas distances arī izvirzoties vadībā. Studentu deficīts pieauga līdz -11 (11-22), līdz viesu izrāvienu pārtrauca Edgara Lasenberga tālmetiens un Mārča Saulīša 4 punkti pēc kārtas, panākot vien četru punktu starpību (18-22). BK Ventspils izmantoja minūtes pārtraukumu, bet pirmajā ceturtdaļā rezultāts vairs nemainījās.

Otro ceturtdaļu viesi uzsāka ar astoņu punktu sēriju. Tuvojoties ceturtdaļas vidum, iniciatīvu laukumā pārņēma Latvijas Universitāte, gūstot deviņus punktus pēc kārtas (29-32). BK Ventspils tika sasaukta uz minūtes apspriedi, pēc kuras viesu pārsvars atkal pakāpeniski pieauga, sasniedzot -10 (33-43). Minūtes pārtraukumu izmantoja arī laukuma saimnieki, tomēr deficīts turpināja pieaug un rezultāts pēc nospēlēta puslaika bija jau 35-53.

Trešo ceturksni BK Ventspils iesāka ar divdesmit punktu pārsvara panākšanu (35-55). Roberta Krūmiņa tālmetiens ļāva deficītu nedaudz samazināt, tomēr viesu pārsvars turpināja augt, ceturtdaļas beigās sasniedzot 30 punktus (44-74).

Noslēdzošo ceturtdaļu ievadīja studentu pieci punkti pēc kārtas, tomēr spēles gaitu tas vairs nespēja mainīt. Rezultāta starpība gan vēl vairākkārt tika minimāli samazināta, taču pretinieku pārsvars joprojām bija pārliecinošs. Atskanot spēles beigu signālam, rezultāts uz tablo vēstīja par 63-95. Rezultatīvākais spēlētājs studentu rindās bija Renārs Magone ar 16 punktiem, savukārt 11 punkti Jānim Engeram.