Sestdien Aldaris Latvijas Basketbola līgas spēlē Liepājā Valmiera/ORDO ar rezultātu 87:91 spēles pēdējā minūtē piekāpās Liepāja/Triobet komandai. Uzvarētāju rindās labākais bija Arnolds Helmanis, kuram 21 gūts punkts, bet valmieriešiem 28 punktus sameta Jānis Kaufmanis.

Trešās ceturtdaļas ievadā Raimonds Gabrāns panāca +7 valmieriešiem, bet tam sekoja astoņu punktu izrāviens mājiniekiem, kas ļāva Liepāja/Triobet izvirzīties vadībā. Ceturtdaļas vidū rezultatīvi spēlējošais Jānis Kaufmanis turēja valmieriešus līdzās mājiniekiem, bet Raimonds Gabrāns ļāva viesiem spēles trešo ceturtdaļu noslēgt vadībā ar 66:65. Noslēdzošo ceturtdaļu rezultatīvi turpināja Jānis Kaufmanis, bet ceturtdaļas vidū Mārtiņš Vīņauds palielināja Valmiera/ORDO pārsvaru līdz 80:71.

Ceturtdaļas izšķirošajā daļā Liepāja/Triobet aktīvi metās atspēlēties un pietuvojās līdz minimumam, bet 30 sekundes pirms spēles beigām Artūrs Bērziņš panāca +4 valmieriešiem. Tomēr mača beigas izvērtās dramatiskas. Valmiera/ORDO spēlētāji netika galā ar pretinieku aktīvo spiedienu un, pieļaujot kļūdas piespēlēs, divreiz atdeva bumbu pretiniekiem. Liepāja/Triobet savas iespējas realizēja un sagādāja Valmiera/ORDO sāpīgu zaudējumu ar 87:91.