Otrdien, 27. oktobrī, Triobet Baltijas Basketbola līgā trešo spēli aizvadīja Valmiera/ORDO, kas savā laukumā tikās ar Igaunijas komandu TLU/Kalev. Valmierieši aizvadīja ne visai veiksmīgu spēli, tomēr ar rezultātu 72:65 izdevās nosargāt uzvaru un saglabāt nezaudēto spēļu sēriju. Valmiera/ORDO panākumu šajā mačā ar 17 gūtiem punktiem kaldināja Aigars Šķēle.

Līdz trešās ceturtdaļas ceturtajai minūtei mājiniekiem izdevās saglabāt desmit punktu pārsvaru, bet tad Valmiera/ORDO metieni no labām pozīcijām sāka spītīgi nekrist grozā, ļaujot Tallinas komandai deldēt rezultāta starpību. Pusotru minūti pirms trešā ceturkšņa noslēguma valmierieši bija nokļuvuši iedzinējos ar -1, bet ceturtdaļas noslēgumā Raimonds Gabrāns izlīdzināja rezultātu – 47:47.

Spēles noslēdzošajā daļā uzspīdēja līdz tam visu maču klusējušais Haralds Kārlis, kurš ar trīs precīziem trejačiem ļāva Valmiera/ORDO atgūt vadību, savukārt Aigara Šķēles nekļūdīgā roka no soda metiena līnijas ļāva Valmiera/ORDO nosargāt uzvaru ar 72:65, izcīnot trešo uzvaru Triobet BBL A apakšgrupā.

Valmiera/ORDO – TLU/Kalev 72:65 (18:11, 22:19, 7:17, 25:18)

Valmiera/ORDO: Aig. Šķēle 17, Kārlis 12, Arm. Šķēle 10, Jonāts 9 (10ab), Gabrāns 8 (5rp), Bērziņš 7, Iļjins 5, Čižausks 2, Kaufmanis 2, Rozītis.

TLU/Kalev: Berhanemeskels 15, Atkinsons 14 (12ab), Tāms 10, Saks 8, Vahters 7, Almre, Justroms.