FOTO: Latvijas Basketbola savienība kopā ar Rīgas mēru Nilu Ušakovu atklāj interaktīvo pulksteni

0 komentāri

Sestdien Rīgā Brīvības bulvāra un Elizabetes ielas krustojumā tika atklāts interaktīvais pulkstenis, kas skaita laiku līdz Latvijas vīriešu valstsvienības pirmajai EuroBasket2015 spēlei – 5. septembrī Arēnā Rīga pret Beļģijas izlasi.

Ar Sportland atbalstu izveidoto pulksteni iedarbināja Rīgas mērs Nils Ušakovs un Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins, kurš sacīja: “Pulkstenis atgādinās, ka katrs līdz čempionātam palikušais mirklis jāizmanto lietderīgi: spēlētājiem trenējoties, rīkotājiem veicot pēdējos priekšdarbus un līdzjutējiem – iesaistoties 6.spēlētāja pulkā.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rīgas mērs Nils Ušakovs: ”Rīga ir basketbola pilsēta ar daudzām lieliskām tradīcijām – 3×3 turnīru pie Brīvības pieminekļa, Eiropā unikālo diennakts Krastu maču. Septembrī pie mums notiks augstākā līmeņa turnīrs Eiropas čempionāts. Rīga ir atbalstījusi Basketbola savienības iniciatīvas, palīdzējusi tās īstenot un ar prieku atbalstīsim arī jaunas idejas.”

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas