Sestdien LBL ceturto uzvaru pēc kārtas izcīnīja turnīra līdervienība Valmiera/Ordo, kas izbraukumā ar rezultātu 77:71 apspēlēja Jūrmala/Fēnikss basketbolistus. Uzvarētāju sastāvā ar 18 punktiem rezultatīvākais bija Haralds Kārlis, kurš realizēja visus sešus izmestos tālmetienus.

Spēles otrajās desmit minūtēs groza apakšā rezultatīvi darbojās Artūrs Bērziņš, kurš trīsreiz bija precīzs groza tuvumā, turpinot audzēt komandas pārsvaru, savukārt tālmetienus turpināja realizēt Haralds Kārlis. Valmiera/Ordo komandas kapteinis ar vēl trīs precīziem trīspunktu metieniem ļāva pirmo puslaiku viesiem noslēgt ar pārliecinošu pārsvaru – 47:27.

Spēles otrajā puslaikā valmierieši pēc Mārtiņa Laksas trejača atradās vadībā ar +21, bet Jūrmala/Fēnikss komandas kapteinis Edgars Jeromanovs ar diviem precīziem tālmetieniem uzsāka mājinieku pakaļdzīšanos. Līdz trešās ceturtdaļas noslēgumam jūrmalnieki samazināja Valmiera/Ordo pārsvaru līdz 12 punktiem – 58:56.

Noslēdzošajā ceturtdaļā jūrmalnieki visiem spēkiem centās atspēlēties, bet valmierieši ilgu laiku saglabāja 10-13 punktu pārsvaru, tomēr nedaudz vairāk kā trīs minūtes līdz spēles beigām Māra Ziediņa trejacis samazināja starpību zem desmit punktiem, 65:57 par labu viesiem. Iļja Gromovs vairākkārt bija precīzs groza tuvumā, bet Valmiera/Ordo izdevās atbildēt ar Mārtiņa Laksas trīspunktnieku. Mača pēdējās trīsdesmit sekundēs Jūrmalas komandas glābēja lomu uzņēmās līdz tam visu spēli klusējušais Edmunds Elksnis, kurš bija precīzs no tālās distances un realizēja divus caurgājienus, īsā laikā gūstot septiņus punktus. Tomēr valmieriešiem precīzi no soda metiena līnijas bija Mārtiņš Laksa un Raimonds Gabrāns, nosargājot Valmiera/Ordo uzvaru ar 77:71.

Valmiera/Ordo – Jūrmala/Fēnikss 77:71 (24:13, 23:14, 11:19, 19:25)

Valmiera/Ordo: Kārlis 18 (3pm 6/6), Rozītis 11 (7ab), Laksa 11, Bērziņš 10, Čižausks 7, Gabrāns 7 (5rp),  Jonāts 6 (10ab), Šķēle 4 (5rp), Kaufmanis 3, Vīņauds, Iļjins.

Jūrmala/Fēnikss: Ziediņš 21 (6ab + 5rp), Gromovs 13 (8ab), Jeromanovs 7, Pinete 7, Elksnis 7, Mediss 5, Šmits 4, Žvīgurs 4, Roberts 3, Kušnirovs.