Svētdien, 8. novembrī, Latvijas Universitātes studentu komanda aizvadīja kārtējo Aldaris LBL spēli, tiekoties ar BK Jelgava. Lai arī spēle aizvadīta ar kāpumiem un kritumiem, tomēr piedzīvots zaudējums ar 67:73.

Tieši šīs spēles laikā, kuras tiešraidi bija iespēja vērot LMT Straumē, startēja BK LU un LU Studentu padomes rīkotais fanu konkurss Fakultātes Basketbola tribīnēs un jau pirmajā mačā tribīnēs par lielisku un atraktīvu atmosfēru rūpējās SZF, EVF un pagājušā gada uzvarētāji ĶF studenti.

Arī noslēdzošā ceturtdaļa tika aizvadīta kā pa viļņiem – sekoja gan pievilkšana līdz -6, gan minūti vēlāk atkal divciparu skaitļa starpība -13. Šis laika sprīdis lieliski raksturo visu spēli, kur diemžēl spēles izskaņā amerikāņu kalniņu augšgalā bija šīs dienas pretinieks, izcīnot uzvaru ar 73:67. Šajā cīņā ar 12 punktiem izcēlās Roberts Krūmiņš, savukārt 11 guva Renārs Magone.

Latvijas Universitāte – BK Jelgava 67:73 (8:23, 18:16, 20:17, 21:17)

Latvijas Universitāte: Krūmiņš 12 (9 ab), Magone 11, Eiduks 8, Brizgalovs 7, Saulītis 6, Engers 6, Grīnbergs 5, Rēķis 5, Lasenbergs 5, Večens 2, Leja, Ginters.

BK Jelgava: Čavars 14 (14 ab), Rubenis 12, Pļavnieks 12, Zēbergs 11 (7 ab), Gludītis 10, Eliasons 6, Justovičs 5, Šteinbergs 3, Šuliausks, Husko, Bērziņš, Atelbauers.