Sestdien uzvaru Aldaris LBL izbraukuma mačā izcīnījuši Liepāja/Triobet basketbolisti, kas Zemgales Olimpiskajā centrā itin pārliecinoši ar rezultātu 84:58 pārspēja enerģisko Jelgavas komandu.

Abas komandas LBL1 čempionātu bija iesākušas ļoti veiksmīgi. Jelgavnieki pirmajās trijās spēlēs bija tikuši pie diviem panākumiem, pārspējot Barons/LDz un BK Jēkabpils komandas. Savukārt Liepāja/Triobet rēķinā bija trīs panākumi un viens zaudējums. Pārspētas bija tādas komandas kā BK Jēkabpils, Jūrmala/Fēnikss un Latvijas vicečempioni BK Ventspils. Vienīgais zaudējums bija izbraukuma spēlē Valmierā, kura sīvā cīņā tika atzīts vietējās BK Valmiera komandas pārākums ar rezultātu 67:71.

Abas vienības atradās līdzās viena otrai arī turnīra tabulā, kur liepājnieki bija 3. vietā, bet jelgavnieki vietu zemāk – 4. pozīcijā. Līdz ar to, sestdienas vakarā laukumā bija gaidāma bezkompromisa cīņa. Intriga lielā mērā izkūpēja jau pirmajās 10 minūtēs, kuru laikā liepājnieki izvirzījās vadībā ar septiņu punktu pārsvaru (20:13), bet otrajā ceturksnī tas tika palielināts līdz pat 15 ačiem – 43:28.

Otrajā puslaikā laukumā nekas būtiski nemainījās un liepājnieki ik pa minūtei savu pārsvaru turpināja palielināt. Pēc trijām ceturtdaļām tas vēstīja 20 punktus (62:42), bet, spēlei noslēdzoties, rezultāts uz tablo bija +26 – 84:58!

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 19 gūtajiem punktiem bija Kristofers Ričardss, bet Stefans Zeks guva 18 punktus, kam pieplusoja 15 atlēkušās bumbas. Savukārt jelgavniekiem ar 15 punktiem izcēlās Kristaps Pļavnieks, bet 14 Harija Rubeņa kontā.

Nākamo spēli Liepāja/Triobet basketbolisti aizvadīs Baltijas Basketbola līgas ietvaros, kad 21. oktobrī Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies Barsy Atyrau komanda no Kazahstānas. Mača sākums pulksten 19.30.