Pie trešās uzvaras šīs sezonas Aldaris Latvijas Basketbola līgas regulārā čempionāta mačos tika Valmiera/ORDO, kas izbraukumā ar 82:72 pieveica Barons/LDz vienību. Šajā mačā pirmo reizi kā profesionāli basketbolisti viens pret otru spēlēja brāļi Aigars un Armands Šķēles.

Individuāli labāk šajā spēlē veicās Valmieras vienībā spēlējošajam Aigaram, kurš iemeta 13 punktus, kamēr brālis guva 12 punktus. Aigars Valmieras kluba rindas papildināja starpsezonā, kad tika izīrēts no čempiones VEF Rīga. Savukārt vecākais no brāļiem Šķēlēm Armands LBL turnīrā nebija spēlējis piecus gadus, bet uz laiku pievienojās Barons/LDz. Abas puses vienojušās, ka 32 gadus vecais Armands sezonu sāks rīdzinieku komandā, jo viņš ar vienību aizvadīja visu pirmssezonas sagatavošanās posmu un tagad vēlas iegūt spēļu praksi.

Foto

Valmiera/ORDO sastāvā 22 punktus iemeta Mārtiņš Laksa, kamēr Ervīns Jonāts izcēlās ar 14 punktiem un 15 atlēkušajām bumbām. Tikmēr Barons/LDz rindās Klifam Kolimonam 16 punkti, bet par diviem mazāk Robertam Freimanim.

Abas komandas pilnīgi atšķirīgi aizvadīja šīs spēles puslaikus. Pirmais labāk padevās Barons/LDz vienībai, kas pirmās 20 minūtes noslēdza ar 13 punktu pārsvaru – 52:39. Tiesa, valmieriešiem pēc tam aizvadīja lielisku trešo ceturtdaļu, ļaujot pretiniekiem gūt kopā tikai septiņus punktus, kamēr paši iemeta 24. Tas viesiem ļāva pārņemt vadību, ko ar laiku izdevās nostiprināt, noslēgumā gūstot trešo uzvaru.