Rīgas klubs Barons/LDz Triobet Baltijas Basketbola līgas regulārā čempionāta spēlē trešdien ar 111:69 (30:11, 30:17, 25:11, 26:30) savā laukumā sagrāva Valmiera/ORDO vienību.

Uzvarētājiem ar 36 punktiem izcēlās Artūrs Ausējs, kamēr Džeisons Kalists sameta 23 punktus un savāca desmit bumbas zem groziem. Savukārt 14 punkti Salvja Mētras rēķinā, bet 13 punktus guva komandas kapteinis Kristaps Dārgais. Tikmēr viesu rindās rezultatīvākais bija Mārtiņš Laksa, kurš guva 16 punktus, bet pa 11 punktiem sameta Lauris Blaus un Armands Šķēle.

Jau no spēles pirmajām minūtēm rīdzinieki dominēja laukumā un pirmajās divās ceturtdaļās viņi sameta pa 30 punktiem katrā, pēc pirmā puslaika nodrošinot gana iespaidīgu pārsvaru – 60:28. Arī trešajā spēles ceturtdaļā Barons/LDz bija krietni pārāki, bet simts punktu robežu mājinieki sasniedza četras minūtes pirms finālsvilpes.

Barons/LDz komandai šajā mačā nevarēja palīdzēt kluba jaunieguvums Kristaps Gludītis, kurš uz piecām dienām devies atrādīties Spānijas augstākās līgas vienībai Grankanārijas Herbalife, kamēr valmieriešiem nevar palīdzēt viens no komandas līderiem Haralds Kārlis, kuram traumas dēļ šī sezona jau noslēgusies.

BBL turnīra ietvaros abas šīs komandas savstarpēji tikās pagājušā gada decembrī, kad uzvaru ar 87:75 savā laukumā izcīnīja Valmieras komanda. Tikmēr Aldaris Latvijas Basketbola līgā vienības šosezon spēkojušās divreiz, abos gadījumos arī pie uzvaras tiekot Valmiera/ORDO basketbolistiem.