Fenerbahce Ulker pagarinājumā apbēdina Televivas Maccabi

Turkish Airlines trešajā ceturtdaļfināla spēlē vietējā Televivas Maccabi uzņēma Fenerbahce Ulker komandu. Pērnās sezonas Eirolīgas čempioniem obligāti bija jāizcīna uzvara, lai saglabātu izredzes uz pusfinālu. Aizraujošā mačā tikai pagarinājumā ar 75:74 pārāki bija Fenerbahce basketbolisti, tādējādi Maccabi nolikuši savas čempionu pilnvaras.

Lai gan pirmo puslaiku abas komandas aizvadīja kā pa viļņiem, iniciatīvu pārņemot te vienai, te otrai vienībai, otrais puslaiks aizritēja spraigā un bezkompromisa cīņā, Telavivas Maccabi basketbolistiem 32 sekundes pirms pamatlaika beigām izvirzoties vadībā ar 65:63. Tiesa, Stambulas kluba čehu spēlētājs Jans Veselijs desmit sekundes pirms pamatlaika beigām trieca bumbu grozā no augšas un panāca neizšķirtu, bet cīņa starp abām komandām turpinājās pagarinājumā.

Arī tajā vienības cīnījās sīksti, bet uzvaru izdevās gūt Fenerbahce Ulker basketbolistiem, tādējādi pirmo reizi kluba vēsturē iekļūstot Turkish Airlines Eirolīgas finālčetriniekā.

Par šā mača rezultatīvāko basketbolistu gan kļuva Maccabi spēlētājs Džeremijs Pargo, kurš guva 21 punktu, bet ar 19 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām piebalsoja viņa komandas biedrs Braiens Rendls.