Fenerbahce nokļūst vienas uzvaras attālumā no Eirolīgas pusfināla

Turkish Airlines Eirolīgas ceturtdaļfinālā pie vēl viena panākuma tikusi Stambulas Fenerbahce Ulker, kas savā laukumā ar 82:67 apspēlēja Televivas Maccabi. Turku klubam vajadzīga viena uzvara, lai iekļūtu turnīra pusfinālā.

Maču ļoti apņēmīgi uzsāka Fenerbahce Ulker basketbolisti, kas pirmajā ceturtdaļā pret Maccabi pamanījās gūt 30 punktus! Viesi spēja atbildēt vien ar 14.  Pārtraukumā dodoties mīnus 16 viesiem. Otrajā puslaikā līdzīga cīņa laukumā, taču pirmajā puslaikā iekrātais 16 punktu deficīts bija pārāk liels, lai to atspēlētu. Fenerbahce Ulker spēja izcīnīt panākumu.

Par rezultatīvāko spēlētāju mājinieku rindās kļuva Endrū Goudeloks, kurš guva 19 punktus, Semihs Erdens pievienoja 12 punktus, realizējot visus sešus izmestos divpunktu metienus. Zaudētājiem labākais Džeremijs Pargo, kuram 16 punkti. Braiens Randls atzīmējās ar 13 punktiem, taču spēja iemest sešus no piecpadsmit izmestajiem metieniem.