EuroBasket 2015 – Basketbola rīts tavās mājās. Pirmdiena

Svētdien Eiropas čempionātā basketbolā Lillē notika pēdējās četras astotdaļfināla spēles. Par pārsteigumu parūpējās Čehijas izlase, kas pārliecinoši ar 80:59 apspēlēja Horvātiju, kas pirms turnīra tika uzskatīta par vienu no EuroBasket favorītēm. Serbija ar 94:81 pārspēja Somiju un ceturtdaļfinālā tiksies ar Čehiju.

Itālijas basketbolisti astotdaļfinālā ar 82:52 sagrāva Izraēlu, un nākamajā kārtā spēlēs ar lietuviešiem. Mūsu kaimiņi svētdienas pēdējā spēlē grūtā cīņā ar 85:81 uzvarēja Gruziju.

Līdz ar to ceturtdaļfinālos Latvija spēlēs ar Franciju, Spānija ar Grieķiju, Serbija ar Čehiju un Lietuva ar Itāliju.

Video – Basketbola rīts ar Kasparu Dvinski:

Tomēr skaidrs, ka Latvijas basketbola līdzjutējus interesē viena ceturtdaļfināla spēle – pēc 14 gadu pārtraukuma Latvija atkal cīnīsies par vietu EuroBasket pusfinālā un pretiniekos būs Eiropas čempioni un turnīra saimnieki Francijas basketbolisti.