Ērvings uguņo pret Celtics, Hawks grūta uzvara pret Nets

Aizvadītajā naktī NBA izslēgšanas spēles aizvadīti četri dueļi. Pateicoties Kairija Ērvinga 30 gūtajiem punktiem Klīvlendas Cavaliers savā laukumā ar 113:100 pārspēja Bostonas Celtics.  Atlantas Hawks ar lielām pūlēm mājās uzvarēja Bruklinas Nets. Pie pirmajiem panākumiem tika arī Memfisas Grizzlies un Losandželosas Clippers komandas.

Klīvlendas Cavaliers savā laukumā uzņēma regulārās sezonas septīto labāko komandu Bostonas Celtics. Mājinieki spēli uzsāka visai drudžaini, aizmesti garām vairāki metieni, tas savukārt deva iespēju viesiem izvirzīties vadībā. Neskatoties uz mājinieku ne pārāk veiksmīgo metienu precizitāti, pēc pirmās ceturtdaļas plus četri Celtics 31:27.

Otrajā ceturtdaļā daudz pārliecinošāk sāka darboties Deivida Blata trenētie puiši. Savus metienus realizēja  J.R Smits, Lebrons Džeimss un Kairijs Ērvings. Pēdējo sekunžu metienu realizēja Ērvings un mājinieki pārtraukumā devās ar astoņu punktu pārsvaru.

Neskatoties uz labo spēles sākumu, viesi trešajā ceturtdaļā vēl vairāk salūza. Pirms pēdējiem notikumiem laukumā plus 15 jau mājiniekiem 91:76. Lai gan viesi pēdējā ceturtdaļā centās atspēlēties, tomēr lieliski gan aizsardzībā, gan uzbrukumā nospēlēja Cavaliers basketbolisti, kuri spēja izcīnīt panākumu ar 113:100.

Par galveno uzvaras kaldinātāju kļuva Cavaliers saspēles vadītājs Kairijs Ērvings, kurš guva 30 punktus,  20 punkti Lebronam Džeimsam.  Double – double Kevinam Lovam – 19 punkti un 12 bumbas zem groziem. Zaudētājiem labākais Aizeja Tomass 22 punkti un 10 rezultatīvas piespēles.

Atlantas Hawks savās mājās uzņēma Bruklinas Nets.  Spēli veiksmīgi uzsāka mājinieki, jo pēc pirmās ceturtdaļas iekrāts 12 punktu pārsvars.  Arī otrajā ceturtdaļā labāki bija Hawks basketbolisti, taču viesiem līdz pārtraukumam deficītu izdevās samazināt līdz desmit punktiem. Pirmajā puslaikā mājiniekiem labākie Demāre Kerols un Kails Korvers, savukārt kā ierasti Bruklinai Džo Džonsons un Bruks Lopezs.

Arī pēc pārtraukuma viesi turpināja pakaļdzīšanos, tomēr pirms izšķirošajiem notikumiem laukumā palika tie paši 12 punkti – 74:62. Pateicoties Džo Džonsona un Bruka Lopeza pūliņiem Bruklina pusotru minūte pirms beigām nokļuva vien četru punktu attālumā, taču meistarīgi un aukstasinīgi nospēlēja mājinieku līderi un spēja nosargāt uzvaru ar 99:92.

Par rezultatīvāko Hawks komandā kļuva Kails Korvers, kuram 21 punkts, Demāre Kerols pievienoja 17. Bruklinas komandā labākie minētie Džo Džonsons un Bruks Lopezs. Džonsonam pret savu bijušo klubu 17 punkti, tikpat arī Lopezam.

Citās spēlēs Memfisas Grizzlies pateicoties Beno Udriha 20 punktiem savās mājās pārspēja Portlendas Trail Blazers. Viesu labā Lemarkuss Oldridžs guva 32 punktus, taču ar to bija par maz. Losandželosas Clippers mājās pārspēja pērnā gada NBA čempionus Sanantonio Spurs. Neapturams mājinieku rindās bija Krisa Pola un Bleika Grifina duets. Polam 32 punkti, savukārt Grifins pievienoja 26.