EKSKLUZĪVA VIZĪTKARTE: Latvijas izlases basketbolists Jānis Strēlnieks

1 komentārs

Septembra sākumā Rīgā, Monpeljē, Berlīnē un Zagrebā sāksies Eiropas čempionāts basketbolā. Latvijas izlase savu pirmo spēli Arēnā Rīga aizvadīs 5. septembrī ar Beļģijas izlasi, kam sekos mači ar Lietuvu, Čehiju, Ukrainu un Igauniju.

Jānis Strēlnieks šogad piedalīsies savā trešajā Eiropas čempionāta finālturnīrā. 2009. gadā kopā ar Latvijas U18 izlasi izcīnīja Eiropas čempionāta bronzas medaļas un kopā ar BK Ventspils kļuva par Latvijas čempionu. Pagājušajā sezonā Bambergas Brose Baskets sastāvā kļuva arī par Vācijas čempionu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aanatolijs Kreipāns akcentē Strēlnieka daudzpusību – vispirms viņš ir spēles diriģents, arī snaiperis un viens no labākajiem aizsargiem, turklāt visā jomās augstā kvalitātē. Ja bumba ir viņa rokās, viņš zinās, ko ar to darīt. Ainars Bagatskis domā, ka viņš ir viens no labākajiem Eiropas saspēles vadītājiem. Armands Puče saka, ka Jānis ir tā kā tāds tvaika nosūcējs virs plīts, ārkārtīgi lietderīgs, aukstasinīgs, mierīgs, un spilgtākais, kas saistās ar viņu, varētu būt prāts.

1 komentārs

TOP komentāri

  • .
    +1

    .

    BK Ventspils sistēmas kļūda, labi, ka viņu nepaņemot internātā, Galvanovskis viņu ieraudzīja!

    18.08.2015 23:48

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas