Eirolīgas Stambulas derbijā Fenerbahce pārspēj Anadolu Efes

Turkish Eirolīgas TOP 16 14. kārtas ietvaros spraiga spēle aizvadīta Stambulā, kur savā starpā tikās šīs pilsētas divas komandas – Fenerbahce Ulker un Anadolu Efes.

Mača liktenis izšķīrās tikai spēles pēdējā ceturtdaļā, kurā veiksmīgāk nospēlēja Ulker basketbolisti ar rezultātu 83:72 pārspējot Efes komandu. Eirolīgas TOP 16 fāzē Fenerbahce Ulker izcīnīja savu 11 panākumu 14 spēlēs un nodrošināja otro vietu F apakšgrupā. Neskatoties uz zaudējumu arī Adolu Efes komanda iekļuva Eirolīgas ceturtdaļfinālā.

Spēli apņēmīgāk un sekmīgāk uzsāka mača nominālie mājinieki Fenerbahce Ulker basketbolisti. Pēc pirmās ceturtdaļas tablo vēstīja 23:12 Ulker labā. Otrajā ceturtdaļā Efes atspēlēja trīs punktus un pārtraukumā devās ar astoņu punktu deficītu 41:33. Trešās ceturtdaļā Anadolu Efes basketbolisti vairākkārtīgi nokļuva viena metiena attālumā, lai spēli izlīdzinātu, taču vadībā nenokļuva ne reizi.  Pirms ceturtās ceturtdaļas plus četri Ulker vienībai. Arī pēdējā ceturtdaļā laukumā ritēja spraiga cīņa, Efes vienubrīd atradās vadībā, taču veiksmīgi nospēlējot Ulker līderiem Gaudelokam un Bogdanovičam Fenerbahce prata izcīnīt grūtu uzvaru ar 83:72.

Par spēles rezultatīvāko spēlētāju kļuva Fenerbahce Ulker amerikāņu leģionārs Endrjū Gaudeloks, kurš Efes grozā sabēra 24 punktus. 17 punktus pievienoja serbu jaunais talants Bogdans Bogdanovičs, savukārt Efes rindās vairāk par 10 punktiem guva pieci spēlētāji.