Džeimsam “triple-double”, Cavaliers nonāk soļa attālumā no NBA fināla

Klīvlendas Cavaliers komanda NBA Austrumu konferences finālsērijas trešajā spēlē pagarinājumā ar 114:111 savā laukumā pieveica Atlantas Hawks, nonākot vienas uzvaras attālumā no līgas fināla sasniegšanas. Pēc panākuma izcīnīšanas Cavaliers sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījusies vadībā ar 3-0.

Abas komandas šajā mačā aizvadīja sīvu spēkošanos, bet nepilnas deviņas minūtes līdz pamatlaika beigām Cavaliers bija izvirzījusies vadībā ar deviņu punktu pārsvaru – 93:84. Tiesa, Hawks rezultāta starpību likvidēja un jau pašā izskaņā spēja izvirzīties vadībā, bet pēdējās pusotras minūtes laikā Klīvlendas komandas basketbolisti pretiniekiem neļāva gūt ne punkta, pašiem izlīdzinot rezultātu 104:104.

Cīņa turpinājās pagarinājumā, kur pārāki izrādījās Cavaliers, turklāt pēdējos piecus šīs spēles punktus guva Klīvlendas kluba līderis Lebrons Džeimss. Tieši Džeimss ar 37 punktiem bija šā mača rezultatīvākais spēlētājs. Tāpat viņa rēķinā 18 atlēkušās bumbas un 13 rezultatīvas piespēles, kas ļāva tikt pie triple-double, kamēr 17 punktus pievienoja Dž. R. Smits un Metjū Dellavedova. Savukārt Hawks sastāvā 30 punktus iemeta Džefs Tīgs. Šīs sērijas nākamais mačs notiks otrdien Klīvlendā.