Džeimsam 30 punkti, Cavaliers dubulto pārsvaru sērijā

Pie otrā panākuma NBA play – off  Austrumu konferences finālsērijā tikusi Klīvlendas Cavaliers vienība, kas izbraukumā ar 94:82 pieveica vietējo Atlantas Hawks komandu.  Otro spēli pēc kārtas teicamu sniegumu uzbrukumā demonstrēja Cavaliers zvaigzne Lebrons Džeimss, kuram 30 gūti punkti.

Sīva cīkstēšanās starp abām vienībām izpalika, jo jau trešajā ceturtdaļā spēles liktenis praktiski tika izšķirts. Cavaliers uzbrukuma līderis Džeimss guva 11 no komandas 30 punktiem, bet Hawks realizēja tika septiņus no 22 izdarītajiem metieniem un pirms noslēdzošām 12 minūtēm viesiem no Klīvlendas 18 punktu pārsvars. Lai kā mājinieku komanda centās deficītu samazināt, tomēr tuvāk par 12 punktu atstatumu mājinieki nenokļuva līdz mača beigām.

Interesanti, ka  Cavaliers komandai šajā spēlē nevarēja palīdzēt komandas otra zvaigzne – saspēles Kairijs Ērvings, kuram ceļgala savainojums. Par rezultatīvāko spēlētāju visā spēlē kļuva Lebrons Džeimss, kuram pietrūka viena atlēkušā bumba līdz triple – double –  30 punkti,  11 rezultatīvas piespēles un deviņas bumbas zem groziem. Īans Šamperts pievienoja 16 punktus. Zaudētāju rindās ar 13 punktiem izcēlās vāciešu saspēlēs vadītājs Deniss Šroders, bet pa 12 punktiem  pievienoja Als Horfords, Kails Korvers un Džefs Tīgs.