Derouzens “nogremdē” Mavericks, Braiants iemet 31 punktu pret Nuggets

Demārs Derouzens NBA regulārā čempionāta spēlē guva 28 punktus, tādējādi palīdzot Toronto Raptors vienībai savā laukumā īstā trillerī ar 103:99 uzveikt Dalasas Mavericks komandu.

Pirmo ceturtdaļu Raptors noslēdza ar 18 punktiem. Savukārt 11,6 sekundes līdz pamatlaika beigām Mavericks pietuvojās mājiniekiem, atrodoties vien divu punktu attālumā no neizšķirta (99:101). Tiesa, atlikušajā laikā viesi nespēja izmantot savas iespējas no soda punktu līnijas, līdz ar to ciešot zaudējumu.

Derouzens bija rezultatīvākais spēlētājs šajā mačā. Ar double-double šajā duelī izcēlās mājinieku vienībā spēlējošais Kails Lourijs, kuram 17 punkti, desmit atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles. Savukārt pie 20 bumbām zem groziem un deviņiem gūtiem punktiem tika Bismaks Bijombo. Šis ir Bijombo karjeras labākais rezultāts cīņā par atlēkušajām bumbām. Tikmēr Mavericks komandā rezultatīvākais ar 20 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām bija Vācijas zvaigzne Dirks Novickis, bet pie 15 punktiem tika Veslijs Metjūss.

Savukārt leģendārais Kobe Braiants, kurš pēc šīs sezonas noslēgs karjeru, otrdien guva 31 punktu, kas ir viņa atkārtots labākais šīs sezonas sniegums, tādējādi palīdzot Losandželosas Lakers izbraukumā ar 111:107 uzvarēt Denveras Nuggets vienību. Braiants pēdējā minūtē realizēja divus tālmetienus un guva divus punktus no spēles, liekot mājinieku līdzjutējiem mača izskaņā skandināt savu uzvārdu.

Tikmēr 11.zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja NBA antirekordu uzstādījusī Filadelfijas 76ers, kas savā laukumā ar 90:104 zaudēja Memfisas Grizzlies vienībai, kuras sastāvā ar 19 punktiem izcēlās spāņu zvaigzne Pau Gasols.