Dāvja Bertāna Laboral Kutxa piekāpjas Maskavas CSKA

Dāvja Bertāna Laboral Kutxa Eirolīgas spēlē ceturtdien ar 78:90 (14:20, 12:20, 30:28, 22:22) izbraukumā piekāpās Krievijas grandam Maskavas CSKA.

Ja pirmajā puslaikā Laboral Kutxa komanda iemeta tikai 26 punktus, trešajā ceturtdaļā tā guva 30 punktus, tomēr joprojām CSKA zaudēja ar 12 punktiem. Kaut četras minūtes pirms pamatlaika beigām Laboral Kutxa vēl pietuvojās līdz 69:76, nopietni cīņā par uzvaru tai neizdevās iesaistīties.

Pirmajā aplī Laboral Kutxa savā laukumā uzvarēja CSKA ar desmit punktu pārsvaru, līdz ar to, ja noslēgumā abām komandām būs vienāda uzvaru un zaudējumu attiecība, priekšā atradīsies Maskavas vienība.

Rezultatīvākais ceturtdienas spēlē uzvarētājiem ar 19 punktiem bija Nando de Kolo, realizējot septiņus no astoņiem metieniem no spēles, 18 punktus sameta Korijs Higinss, bet pa 17 punktiem guva Milošs Teodosičs un Andrejs Voroncevičs. Savukārt Laboral Kutxa rindās 19 punktus sameta Ādams Hanga no Ungārijas.

Bertāns šoreiz nospēlēja 12 minūtes un piecas sekundes, realizējot vienīgo izpildīto divpunktu raidījumu un vienu no diviem tālmetieniem. Viņam tika arī divas atlēkušās bumbas un divas piezīmes, kas deva piecus efektivitātes koeficienta punktus.

Laikā, kad Bertāns atradās laukumā, Laboral Kutxa ielaida par 16 punktiem vairāk, nekā iemeta, kas bija sliktākais rādītājs mačā.