CSKA pārspēj Blūma Panathinaikos un iekļūst Eirolīgas Final Four

Latviešu basketbolista Jāņa Blūma pārstāvētā Grieķijas komanda Atēnu Panathinaikos trešdien Turkish Airlines Eirolīgas turnīra ceturtdaļfināla sērijas ceturtajā mačā savā laukumā ar 55:74 piekāpās Krievijas superklubam Maskavas CSKA, tādejādi neiekļūstot labāko komandu četriniekā. Sērijā līdz trim panākumiem ar 3-1 triumfēja CSKA.

Spēli daudz aktīvāk iesāka viesi, kuriem izdevās spēles pirmo ceturksni noslēgt ar desmit punktu pārsvaru (21:11). Otrajā ceturtdaļā rezultatīvāki bija mājinieki, kuri CSKA pārsvaru pirms došanās puslaika pārtraukumā sadeldēja līdz pieciem punktiem (32:37).

Lai gan vēl trīs minūtes pirms trešās ceturtdaļas beigām Panathinaikos basketbolisti turējās četru punktu atstatumā (41:45), tomēr atlikušajā nogriežņa daļā viesi guva 15 punktus, uz ko mājinieki spēja atbildēt vien ar trim.

Ceturtajā spēles ceturksnī cīņa ritēja punkts punktā un uzvaru mačā ar 74:55 svinēja CSKA basketbolisti. Blūms šajā mačā nospēlēja divas minūtes un 12 sekundes, pie punktiem netiekot.

Labu sniegumu Panathinaikos komandā demonstrēja Nikolajs Paps, kurš guva 11 punktus. Savukārt uzvarētājiem izcēlās francūzis Nando de Kolo, kuram 18 punkti.