Clippers panāk septīto spēli pret Spurs, Bulls sagrauj Bucks

NBA izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā Losandželosas Clippers viesos pārspēja Sanantonio Spurs komandu ar 102:96, tādējādi viss izšķirsies sērijas septītajā spēlē Losandželosā. Čikāgas Bulls viesos ar 120:66 sagrāva Milvoki Bucks vienību un triumfēja visā sērijā ar 4-2.

Losandželosas Clippers sērijas sesto spēli aizvadīja Sanantonio. Mājinieki sērijā bija vadībā ar 3-2, un Spurs vienībai bija iespēja sēriju noslēgt savu skatītāju klātbūtnē. Līdzīgi kā abu komandu spēlē Losandželosā, arī aizvadītajā naktī laukumā vērojama ļoti liela cīņa. Nevienā no ceturtdaļām komandas nespēja iekrāt lielu pārsvaru. Pirms pēdējās ceturtdaļās plus četri viesiem – 76:72. Pēdējās 12 minūtēs vadībā lielākoties atradās Clippers komanda. Pusotru minūti  pirms spēlēs beigām Džamals Krofords  viesiem panāca sešu punktu pārsvaru, tomēr lielisks mājinieku rindās bija Marko Belineli, kurš realizēja divus tālmetienus pēc kārtas.

Kriss Pols iemeta savu metienu, turklāt viesi no soda līnijas darbojās ar augstu precizitāti. Clippers nosargāja ļoti vērtīgu uzvaru ar 102:96, kas nozīmē, ka būs nepieciešama sērijas septītā spēle. Tā kā regulārajā sezonā Clippers bija augstākā pozīcijā nekā Spurs, septītā spēle norisināsies Clippers mājvietā.

Uzvarētājiem lieliski darbojās komandas zvaigznes – Kriss Pols un Bleiks Grifins. Abiem double-double. Polam 19 punktu un 15 rezultatīvas piespēles, bet Bleiks Grifins sameta 26 punktus un savāca 12 bumbas zem groziem.

Spurs komandā lieliski darbojās Marko Belineli, kurš realizēja septiņus no vienpadsmit trīs punkta metieniem, kopā gūstot 23 punkts. Boriss Diāvs no rezervistu soliņa pievienoja 17 punktus. Kavai Lenards trāpīja tikai trīs no piecpadsmit metieniem, guva 12 punktus, turklāt pieļāva četras kļūdas.

Čikāgas Bulls izbraukumā ar 120:66 sagrāva vietējo Milvoki Bucks komandu un uzvarēja visā sērijā ar 4-2. Otrajā kārtā Bulls basketbolisti spēlēs ar Klīvlendas Cavaliers. Interesanti, ka šī sagrāve tikai par četriem punktiem atpalika no NBA visu laiku lielākā zaudējuma izslēgšanas spēlēs.

Pamatus ļoti pārliecinošai uzvarai viesi ielika jau pirmajā puslaikā, kad tika iekrāts 30 punktu pārsvars. Arī otrajā puslaikā, neskatoties uz to, ka iespēja tika dota Bulls rezervistiem, katrā no ceturtdaļām pārsvars tika palielināts. Nepatīkama sagrāve savu skatītāju priekšā Milvoki Bucks komandai, kurai sezona līdz ar  to beigusies.

Bulls komandā rezultatīvākais bija Maiks Danlīvijs, kuram 20 punkti, Džimijs Batlers pievienoja 16 punktus, turklāt Batleram izcils +/- rādītājs +46. Spāņu spēka uzbrucējam Pau Gazolam 19 punkti un astoņas bumbas zem groziem. Zaudētāju rindās grūti kādu no spēlētājiem izcelt, ja ņemam vērā, ka komanda 48 minūšu laikā guva vien 66 punktus.