“Cavaliers” veic fantastisku atspēlēšanos un gūst trešo uzvaru sērijā

Skaties Latvijas sieviešu basketbola izlases spēļu tiešraides!

Pašreizējā Nacionālas basketbola asociācijas čempiona titula īpašniece Klīvlendas “Cavaliers” ceturdien sasniedza izslēgšanas spēļu rekordu, atspēlējot 25 punktu deficītu puslaikā un pārspēja Indiānas “Pacers”.

“Cavaliers” Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijas trešajā mačā ar rezultātu 119:114 (27:37, 22:37, 35:17, 35:23) viesos pārspēja Indiānas “Pacers”, neskatoties uz to, ka mača laikā komanda atradās iedzinējos pat ar 26 punktu deficītu. Izslēgšanas turnīru vēsturē šāda atspēlēšanās iepriekš nav pieredzēta. Uzvara Klīvlendas basketbolistiem ļauj atrasties vienas uzvaras attālumā no uzvaras sērijā.

Šī ir tikai otrā reize “Pacers” vēsturē, kad komanda zaudē pirmajās trīs spēlēs izslēgšanas spēļu sērijā. Uzvaras gūšana “Cavaliers”  basketbolistiem pirmajā puslaikā bija šķietami neiespējama, jo “Pacers” basketbolisti rādīja veiksmīgāku spēli, esot pārliecinošā vadībā gan metienu procenta, gan atlēkušo bumbu rādītājos.

Lielisku sniegumu mača laikā rādīja “Cavaliers” līderis Lebrons Džeimss. Spēlētājs guva 41 punktu, savāca 13 atlēkušās bumbas, kā arī 12 reizes sekmīgi asistēja komandas biedriem. Zīmīgi, ka Džeimss apsteidza karjeru beigušo Losandželosas “Lakers” leģendu Kobi Braientu visu rezultatīvāko “play-off” spēlētāju sarakstā, šobrīd ieņemot trešo vietu, kā arī sasniedza NBA rekordu, uzvarot jau 20 izslēgšanas spēlēs pēc kārtas.

“Cavaliers” uzvara aizēnoja “Pacers” spēlētāja Pola Džordža rezultatīvo spēli. Džordžs guva 36 punktus un sasniedza karjeras rekordu izslēgšanas spēlēs atlēkušo bumbu skaita ziņā-15.

Citā Austrumu konferences sērijā vadību ar 2-1 pārņēma Milvoki “Bucks” komanda, kas savā laukumā ar 104:77 (32:12, 25:18, 21:16, 26:31) sagrāva Toronto “Raptors”. Uzvarētājiem 20 punktus sameta Kriss Midltons, kamēr Jannim Adetokunbo bija 19 punkti.