Cavaliers, Bulls un Warriors nonāk uzvaras attālumā no iekļūšanas nākamajā kārtā

Uzvaras attālumā no iekļūšanas Nacionālās Basketbola asociācijas izslēgšanas spēļu nākamajā kārtā ceturtdien nonāca Klīvlenadas Cavaliers, Čikāgas Bulls un Goldensteitas Warriors basketbolisti.

Austrumu konferences ceturtdaļfinālā Cavaliers viesos ar 103:95 pārspēja Bostonas Celtics vienību. Sērijā līdz četrām uzvarām ar 3-0 vadībā atrodas Cavaliers.

Komandu trešajā spēlē lielisku sniegumu demonstrēja Klīvlendas kluba zvaigzne Lebrons Džeimss, kurš guva 31 punktu un savāca 11 atlēkušās bumbas.

“Mēģinu darīt pa drusciņai no visa. Lai arī ko tas prasītu, gribu būt daļa no komandas uzvaras,” pēc spēles atzina Džeimss.

Tikmēr Cavaliers basketbolists Kevins Lavs, kurš aizvada pirmo izslēgšanas spēļu sēriju karjerā, guva 23 punktus un savāca deviņas bumbas zem groziem.

Lavs kopumā rāda lielisku sniegumu. Iepriekšējā spēlē viņš neguva tik daudz punktu, cik šodien. Neesmu redzēji nervozitāti vai diskomfortu no viņa puses, pauda Klīvlendas komandas galvenais treneris Deivids Blats.

Tikmēr citā Austrumu konferences ceturtdaļfinālā Bulls viesos ar 113:106 (27:27, 22:26, 25:18, 21:24, 6:6, 12:5) vien otrajā pagarinājumā pārspēja Milvoki Bucks vienību. Ceturtdaļfināla sērijā līdz četrām uzvarām ar 3-0 vadībā ir Bulls komanda.

Šajā mačā ar 34 gūtiem punktiem un piecām atlēkušajām bumbām izcēlās Bulls līderis Deriks Rouzs.

“Tas ir gods – spēlēt izslēgšanas mačos. Spēlējam pret izsalkušu komandu, jaunu komandu, kas dzen mūs uz priekšu. Tieši tāpēc jāmīl play-off spēles, jo katra cīņa ir citāda,” atklāja Rouzs.

Tāpat trešo uzvaru Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā izcīnīja Warriors klubs, kas izbraukumā ar 123:119 (25:26, 37:37, 17:26, 39:19) pārspēja Ņūorleānas Pelicans basketbolistus. Sērijā līdz četrām uzvarām ar rezultātu 3-0 vadībā atrodas Warriors.